Poznaj Fundamenty Uwodzenia Niezbędne do Uwodzenia Najbardziej Atrakcyjnych Kobiet

Wykłady, Które Zmienią Twoje Życie

FUNDAMENTY UWODZENIA

 • Nauczysz się, jak radzić sobie z lękiem przed podejściem (jak być w stanie podejść ZAWSZE), dzięki czemu przestaniesz tracić okazje na poznanie atrakcyjnych kobiet
 • Wykształcisz procedury działania niezbędne do odnoszenia regularnych sukcesów z kobietami
 • Dowiesz się o czym i w jaki sposób rozmawiać po podejściu do dziewczyny (jak pozbyć się lęku przed ciszą i co zrobić, by nie kończyły Ci się tematy do rozmowy), co da Ci poczucie komfortu i obniży lęk
 • Nauczysz się, jak być seksualnym w dobry sposób, co wyróżni Cię na tle innych facetów oraz pozbędziesz się oporów przed wprowadzeniem seksualności - dzięki czemu przestaniesz wpadać w szufladkę "przyjaciel"

OBEJRZYJ DEMONSTRACYJNA CZESC WYKLADOW

W specjalnych pakietach

EXTRA BONUSY

BONUS #1

Seks na Pierwszej Randce

Najbardziej merytoryczne wystąpienie Vincenta. Dowiedz się, w jaki sposób zacząć uprawiać seks z kobietami już na pierwszym spotkaniu oraz jak sprawić, by od razu chciały przyjść do Twojego mieszkania.

BONUS #2

Panele Pytań z Wykładów

Moment wystąpienia, w którym odpowiadamy na pytania z widowni. Dowiesz się między innymi: jak zaakceptować swój wygląd? Jak nie przejmować się opinią kobiet, do których podchodzisz? Jak powiedzieć dziewczynie, że chcesz tylko seksu?

BONUS #3

Dostęp do kultowych filmów z IU Society

Dostęp najlepszych wideo z IU Society - prestiżowego projektu Instynktownego Uwodzenia. W tym czasie otrzymasz 20 nie udostępnianych publicznie filmów na temat uwodzenia (spis w FAQ na dole strony).

BONUS #4

Opory Przed Seksem

Nigdzie niepulbikowany wykład Festa o rozbijaniu oporów przed seksem. Dowiesz się, co zrobić, by płynnie doprowadzać do seksu, a nawet gdy pojawią się opory nauczysz się z nimi radzić.

MODUŁ I: 1:31h

Procedury Działania

Poznaj skuteczny model uwodzenia, który zautomatyzuje Twój rozwój i sprawi, że raz na zawsze pozbędziesz się takich dylematów, jak: “w jaki sposób zagadać?”, “co robić po wejściu do klubu?”, “kiedy ją pocałować?”, “kiedy i czy zaproponować pójście do domu?”, “jak wprowadzić seksualność już w mieszkaniu?”

Zrozumiesz:

 • Na czym polega prosta metoda na rozwiązanie przewlekłych, powracających problemów takich, jak lęk i niezdecydowanie
 • W jaki sposób wykształcić u siebie umiejętność podejmowania akcji, dzięki czemu przestaniesz tracić okazje na poznawanie i tworzenie relacji z kobietami, które Ci się podobają
 • Jak natychmiast zwiększyć Twoje rezultaty, niezależnie od tego, czy chodzi o podejście do nieznajomej kobiety, randkę czy doprowadzenie do seksu już w mieszkaniu
 • Jak maksymalnie wykorzystywać swój potencjał, nie tracić czasu i rozwijać się o wiele szybciej, niż inni

MODUŁ II: 1:04h

Fundamenty Skutecznej Zmiany

Jak wygląda proces stawania się atrakcyjnym facetem - materiał naszpikowany sprawdzonymi metodami i technikami, które pozwolą Ci uniknąć zniechęcenia, dołków emocjonalnych oraz słomianego zapału w rozwoju z kobietami.

Dowiesz się:

 • Jak utrzymać długoterminową motywację do stawania się najlepszą wersją siebie i regularnego działania z kobietami?
 • W jaki sposób przestać uzależniać swoje samopoczucie od sukcesów z kobietami i być w stanie utrzymać emocjonalną stabilność?
 • Jak oferować wartość w taki sposób, by ludzie Cię lubili i chcieli przebywać w Twoim towarzystwie?
 • Sprawdzona metoda na pokonanie introwertyzmu i sprawienie, byś mógł czerpać przyjemność z podchodzenia do nieznajomych kobiet - mimo nieśmiałej, zamkniętej osobowości

MODUŁ III: 1:32h

Jak Zostać Seksualnym Facetem?

Jeśli czujesz, że w Twoich interakcjach z kobietami brakuje “tego czegoś”, to prawdopodobnie nie ma tam nutki seksualności. Z tego nagrania dowiesz się, jak wygląda droga do zostania facetem przy którym kobiety otwierają się seksualnie, z którym po kilku chwilach czują, że mają ochotę na coś więcej niż zwykła rozmowa. Zostaniesz przeprowadzony przez proces od A do Z, zaczynając od uzyskania swobody po zaawansowane techniki do zastosowania “od zaraz”.

Nauczysz się:

 • Jak krok po korku wprowadzać seksualność do interakcji, by rozpalić kobietę, a jednocześnie nie wyjść przy tym na napaleńca.
 • Zrozumiesz co dokładnie zrobić, by kobieta otworzyła się przy Tobie seksualnie i by chciała Ci pokazać swoją seksualną naturę.
 • Dowiesz się, jak zaprezentować się kobiecie w taki sposób, by to ona zaczęła Cię uwodzić będąc przy Tobie seksualną.
 • Jakie błędy robią faceci, które nie pozwalają im na szybkie doprowadzenie do seksu z nowopoznaną dziewczyną.
 • Jak budować napięcie seksualne, by nigdy więcej nie usłyszeć “zostańmy przyjaciółmi”.
 • Usłyszysz szereg szalonych historii, które otworzą Ci oczy na to, jak wygląda prawdziwe uwodzenie i, że granica jest dużo dalej niż myślałeś.

MODUŁ IV: 1:13h

Jak Skutecznie Prowadzić Rozmowę?

W tym module Fest odpowiada na pytania zadane przez uczestników na sali. Wykład odnosi się do problemów facetów na każdym poziomie, co pozwoli Ci przejść etapy konieczne do tego, by zacząć uwodzić atrakcyjne kobiety i nigdy nie tracić pojawiających się okazji, niezależnie od miejsca w którym jesteś.

Zrozumiesz:

 • Jak pozbyć się lęku przed pojawieniem się ciszy w interakcji, a także uzyskasz sposób na to, żeby nigdy w Twoich interakcjach nie wystąpiła.
 • Jak uczyć się rozmawiać z kobietami, co sprawi, że będziesz unikalny, a prowadzone przez Ciebie rozmowy ekscytujące i pełne emocji.
 • Jak wygląda realne uwodzenie najładniejszych kobiet - modelek, tancerek, dziewczyn z teledysków, gdy to zrozumiesz, przestaniesz ograniczać się fałszywymi przekonaniami, które nie pozwalają Ci na pełne rozwinięcie skrzydeł.
 • Jak stworzyć środowisko idealne dla rozwoju, które zamiast ciągnąć w dół, będzie Cię wspierać i tworzyć paliwo rakietowe do regularnego działania
 • Jak rozgrywać sytuacje, gdzie dziewczyny są w większych grupach
 • Czym jest kalibracja w interakcji, co sprawi, że będziesz znacznie skuteczniejszym uwodzicielem.

Darmowa Wiedza

Zobacz Fragmenty Fundamentów Uwodzenia

Pierwsze Opinie:

Ludzie mówią o Fundamentach Uwodzenia:

Wykłady są naprawdę solidnie przeprowadzone i raz na zawsze pozwalają pozbyć się wątpliwości, które ja sam miałem. Czyli jak pracować nad lękiem, co zrobić jeśli wydaję mi się, że nie jestem w stanie podejść, jakie elementy w interakcji muszą być zrobione, by doprowadzić do seksu. Jest też poruszona kwestia samego nastawienia, czyli co zrobić, by poczuć się komfortowo z seksualnością, jak rozmawiać o seksie z kobietą. Do tego wszystko w świetnej formie z poczuciem humoru, gdzie się to po prostu miło ogląda. Czuć, że chłopaki się na tym znają i mówią z doświadczenia!
Przemek Kuczko
Świetne wykłady. Szczerze mówiąc obawiałem się trochę, że niczego nowego się nie dowiem, zwłaszcza, że jak wiecie śledzę Wasz kanał na youtube od dłuższego czasu. Na szczęście jak przy każdym nowym wypuszczanym filmiku zostałem pozytywnie zaskoczony, ponieważ widzę, że wiedzę najlepszej jakości trzymacie na zamknięte wydarzenia. Vincent świetnie rozłożył na czynniki pierwsze procedury, w które każdy facet powinien być wyposażony, a Fest zrobił mistrzowski wykład o seksualności, gdzie na podstawie samych słyszanych historii czujesz się dużo swobodniej z wprowadzaniem jej do swoich interakcji. Genielana robota, dzięki!
Rafal Bobko
Lubię konkrety, bo latami śledzę tematykę uwodzenia i powoli byłem tym wszystkim znudzony, myślałem też, że to po prostu nie dla mnie. W sumie mało efektów i z przyzwyczajenia śledziłem jakieś materiały. Jakiś czas temu dowiedziałem się o IU i oglądałem YT, powoli zacząłem ponownie po przerwie podchodzić. Myślę, że ostatnim krokiem będzie przyswojenie materiału z wykładów, bo jest to coś zupełnie innego i teraz widzę, gdzie robiłem poważne błędy. Może przez to nie miałem efektów, zrobiłem bardzo dużo notatek, teraz nic, tylko ruszyć z kopyta.
Łukasz D.

Pakiety Cenowe:

Wybierz Najlepszą Opcję Dla Siebie

Podstawowy

PLN 247
 • Dostęp do Fundamentów Uwodzenia:
 • Procedury Działania

  Fundamenty Skutecznej Zmiany

  Jak Zostać Seksualnym Facetem?

  Jak Skutecznie Rozmawiać z Kobietami?

VIP

PLN 780
 • Dostęp do Fundamentów Uwodzenia:
 • Procedury Działania

  Fundamenty Skutecznej Zmiany

  Jak Zostać Seksualnym Facetem?

  Jak Skutecznie Rozmawiać z Kobietami?

 • Dostęp do Specjalnych Bonusów
 • Jak Mieć Seks Na Pierwszej Randce?

  Jak Radzić Sobie z Oporami Kobiet przed Seksem?

 • Dostęp do dwóch paneli pytań
 • Panel #1: Warszawa

  Panel #2: Kraków

 • Dostęp do 20 najlepszych filmów z projektu IU Society (opis w sekcji FAQ na dole strony - 8,5h materiału)

Pełna 30 dniowa gwarancja satysfakcji. Jeśli produkt Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze bez zadawania żadnych pytań.

Jesteśmy w 100% pewni, że spodobają Ci się Fundamenty Uwodzenia

Jeśli będzie inaczej... Oferujemy 30dniowy okres zwrotu wszystkich zainwestowanych środków.

Jak Wygląda Proces?

Co Dokładnie Powinieneś Zrobić...

Wybierz Pakiet Najlepszy dla Ciebie

Chcąc ułatwić Ci tę decyzję postanowiliśmy stworzyć pakiet rekomendowany. Jest to optymalny wybór w kontekście cena/jakość.

Po Opłaceniu Natychmiast Otrzymasz Produkt Na Swój Adres E-mail

Produkt jest w wersji elektronicznej, więc maksymalnie w ciągu 10-15 minut otrzymasz go na swój adres e-mail.

Po Dwóch Dniach Otrzymasz Specjalną Jednorazową Ofertę

Po dwóch dniach od zakupu otrzymasz e-mail ze specjalną ofertą dostępną tylko dla naszych klientów. Powinieneś być miło zaskoczony :)

Podejmij Decyzję Najlepszą dla Siebie

Skorzystaj z Rekomendowanego Pakietu

PLN
Tylko 497 zł

F.A.Q

Najczęściej Zadawane Pytania

Produkt otrzymasz od nas zaraz po zakupie na podany przez Ciebie adres e-mail.

Tak, jest taka możliwość. Napisz do nas na kontakt@instynktowneuwodzenie.pl

Panel #1: Warszawa (00:29h)

Panel #2: Kraków (00:42h)

Seks na Pierwszej Randce (01:22h)

Opory Przed Seksem (00:30h)

Dostęp do kultowych filmów z IU Society (08:30h)

Nie, produkt jest elektroniczny, czyli dostajesz dostęp do poszczególnych modułów przez internet.

W skład pakietu VIP wchodzą nagrania z naszego projektu IU Society - łącznie 8,5 godziny materiału:

1. Skuteczne Wyznaczanie Celów
2. Technika Dawania Oraz Otrzymywania Feedbacku
3. Koncept Akceptacji Czyli Jak Nie Bać Się Odrzucenia
4. Jak Mieć Lepszą i Przyciągającą Energię?
5. 4 E - Emocje, Empatia, Energia, Ekspresja
6. Pozycjonowanie Się w Oczach Kobiety (dobre i złe) - Tinder Analiza Interakcji
7. Efektywność Twoich Interakcji a Rezultaty
8. ABC Randek na mieście
9. Jak Lepiej Się Ubierać? Porady Dotyczące Prezencji
10. W Jaki Sposób Wdrażać Feedback Oraz Szybciej Się Rozwijać
11. Jak Zbalansować Swoje Cechy, by być skuteczniejszym uwodzicielem
12. Podchodzenie Do Tej Samej Dziewczyny - Ćwiczenie
13. Zagadywanie Kobiet Kontekstowo - Techniki
14. Piekło Utrzymania Wizerunku Czyli Jak Być Sobą i Mieć Efekty
15. Emocjonalne Podejście Do Uwodzenia Paliwem Rozwoju
16. Budowanie Więzi z Kobietami i Rola Przyjemności w Interakcji
17. Wprowadzenie emocji do interakcji (technika odnoszenia)
18. Co zrobić, by zachowywała się tak jak chcesz?

Najłatwiej będzie Ci wysłać do nas e-mail na kontakt@instynktowneuwodzenie.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej: www.instynktowneuwodzenie.pl/kontakt. Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu 2 dni roboczych.

Masz więcej pytań? Chcesz skorzystać ze Szkolenia Praktycznego? Napisz do nas na... kontakt@instynktowneuwodzenie.pl